Rok Ohnivého Kohouta

HODNĚ SE MNĚ PTÁTE NA PŘÍŠTÍ ROK – ROK OHNIVÉHO KOHOUTA !!!

Rok 2017 bude plný předností kohouta, čímž je jeho všeobecné nadšení pro věc, vytrvalost a sebekontrola. Vztahy mezi lidmi budou ve znamení velké upřímnosti. Budeme více projevovat naší vášeň, zejména pokud jde o práci, kde nebudeme váhat s vyhrnutím rukávů za účelem dosažení svých cílů. „Vždy budou vyšší, nové a nové“, to je motto kohouta a bude inspirovat každého z nás. Statečnější než obvykle, neporazí nás obtíže, ani protivenství. Nicméně, budeme muset udržet našeho ducha flexibilního, protože pod vlivem tohoto krále dvora, který je podle číňanů velmi konzervativní, riskujeme, že budeme neflexibilní a odmítaví měnit nápady pro životní strategie, i přesto, že mohou být nepřiměřené. Pokud jde o lásku, bude to rok intenzivní a plný vášně. Budeme cítit touhu přemoci naše milované a být jimi přemoženi. Ti, kteří mají srdce volné, budou hledat štěstí u více partnerů, ale ti, kteří lásku již prožívají, zvolí loajalitu a důkazy velké něhy.
Jak oslavovat nástup roku 2017, aby jsme si udobřili kohouta?

Samozřejmě, že nástup nového roku je dobrý oslavovat s rodinou, příbuznými a blízkými přáteli.

rok 2017 Extravagantního kohouta potěšíme, pokud si na sebe vezmeme něco módního a stylového. Poněvadž barva Ohnivého kohouta v roce 2017 bude červená, tak bychom měli na sebe volit něco, co tomu odpovídá. Vhodné budou všechny odstíny červené, může být i černá či bílá barva a důraz by měl být kladen na zlato. Zvláštní pozornost by měla být věnována detailům a doplňkům: šperkům, účesu, make-upu, manikúře, atd. Co rozhodně rozzuří Kohouta, jsou věci ve stylu dravců, jež jsou jeho přímými nepříteli.

Jídlo na stole by mělo být převážně vegetariánské a v žádném případě by nemělo být na stole kuře, přece se nebudeme „hádat“ s kohoutem na první schůzce. Dary lépe volit užitečné a funkční. Kohout zrovna nemá rád zbytečné útraty, takže všechny dary by neměly být přiliš drahé.

Vzhledem k tomu, že čínský Nový rok probíhá jiný den než náš, je třeba si pečlivě prozkoumat, jaké znamení čínského horoskopu jste v tabulkách. Jejich rok se lomí leden/únor a pokaždé je to jinak. Vy, co jste narozeni leden – únor, zkoumejte bedlivě. Kdo je pripraven, neni prekvapen…
V pripade ze by jste potrebovali vice informaci, muzu Vam nabidnout serii knih, kde je celkova orientace v techto systemech popsana.
Pro vsechny osoby, vsechny roky, vsechny elementy. Lze je objednat uz pouze a jen u mne, protoze jsou vsude vyprodane .

Hodně zdaru v roce KOhouta

Preje

Sylvia Martina Malíková

4

No Comments Yet.

Leave a reply